Ceviz Reçeli (1Kg)
Ceviz Reçeli (1Kg)

Ceviz Reçeli (1Kg)

ADET
19,90 TL
Kategori : Reçeller
Piyasa Fiyatı : 25,00 TL
Fiyat : 18,43 TL + KDV
:

Ceviz Reçeli (1Kg)

Hatay'ın en çok bilinen ve tercih edilen reçeli olan ceviz reçeli zahmetli süreçlerden geçerek hazırlanır. Taze ceviz toplanarak en kalitelileri seçilir, sadece şeker kullanılarak ev ortamında hazırlanır. Ceviz reçeli özel kıvamı, tarçın ve karanfil tohumunun aroması ile lezzeti damağınızda hissedeceğiniz özel kıtır reçelimizi sofranızla buluşturuyoruz.

Ceviz Reçelinin Yararları Nelerdir ?

Ceviz reçeli tiroid hastalarına olan faydaları ile bilindiği gibi, vücut enerjimizi arttırır ve beyin fonksiyonlarımızı daha iyi kullanmamıza olanak sağlar.En çok bilinen bir diğer özelliği ise cinsel gücü arttırmasıdır. Ceviz reçeli yüksek miktarda antioksidan içerdiğinden vücudumuzu radyasyona karşı korumaktadır.
 

Ceviz Reçeli Siparişim Ne Zaman Elime Ulaşır ?

 
Sitemiz üzerinden siparişini verdiğiniz ceviz reçeli aynı gün kargoya teslim edilir. Türkiye'nin her yerine ortalama 2 günde teslim edilmektedir. Saat 14:00'ten sonra verilen siparişler, sonraki gün kargoya teslim edilir. 
 

Ceviz Reçelimi Nasıl Muhafaza Etmeliyim ?


Ürünümüz tamamen doğal yöntemlerle üretilmektedir. Koruyucu madde içermemektedir. Reçelimizin kapağı açılmadan 1 seneden fazla bozulmadan muhafaza edilebilmektedir. Kapağı açıldıktan sonra buzdolabında %2B4 ile %2B 10 derece arasında muhafaza edilebilmektedir.
Etiketler:
Kapat
Bu site, IdeaSoft®AkıllıE-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.